سررسید

سررسید

سررسید : معمولا در اواسط سال جاری برای سال بعد تولید میشود مثلا سررسید 99 را در سال 98تولید می‌کنند. سررسید 99 به این شکل است که در قطع های مختلف مانند : وزیری ، اروپایی ، ارگانایزر، پالتویی ، جیبی، تولید میشود.

نقاط قوّت و نقاط ضعف :

از نقاط ضعف سررسید عمومی غیر قابل انتخاب بودن اجزای تشکیل دهنده آن است مثلا شما هیچ وقت نمیتوانید جلد سررسید 99  مد نظرتان را در کنار آستر بدرقه دلخواهتان داشته باشید. همچنین نمیتوانید طرح داخلی مورد نظرتان را دقیقا پیدا کنید.
مثلا اگر دنبال سررسید با کاغذ نخودی یا سررسید با کاغذ بالک هستید همین داخله را با جلد مورد نظرتان پیدا کنید. ولی خوب نقطه قوت سررسید 99 این است که شما میتوانید از میان هزاران طرح مانند لاکچری ،ارزان، زبانه دار، مگنتی، جلد نرم، جلد پارچه ای و … انتخاب کنید و همچنین میتوانید از جلد سازی توسط صحافی ایران عزیزمان لذت ببرید.

شخصی سازی و طرح جلد :

شما میتوانید با داغی کوب یا طلاکوب بر روی جلد های که قابلیت داغی را دارند اقدام به شخصی سازی و خرید کنید همچنین میتوانید برروی تمامی سررسید های عمومی بازار پلاک سررسید بزنید .

قطع :

تمام اجزای اختصاصی قابل انتخاب از بین هزاران و شاید میلیون ها طرح ، رنگ و بافت است و همینطور ابعاد سررسید شما میتواند ابعاد متعارف بازار یا ابعاد نا متعارف به خواسته شما باشد . از سایز سررسید که به آن قطع سررسید هم میگویند میتوان به قطع های معرفی شده زیر اشاره کرد .

وزیری:

قطع وزیری به دلیل ابعاد بزرگ جهت یادداشت امور روزانه مناسب و جادار است پر استفاده ترین قطع به ویژه برای مدیران کسب و کار ها و مجموعه ها یا افرادی است که تمتم کارهای روزانه خود را ثبت و درج میکنند است.

ابعاد حدودی قطع وزیری 17*24 سانتیمتر است. اما کسانی که علاقه دارند همیشه همراهشان باشد زیاد این قطع مناسب نیست.

سررسید وزیری 99
سالنامه وزیری 99

رقعی :

سایز قطع رقعی 15*21 سانتیمتر است. مصارف عمومی دارد و قشر به خصوصی از آن استفاده نمیکنند.

اروپایی :

این محصول عرض کمتری نسبت به وزیری دارد لذا خیلی خوش دست و از نظری ظاهری جذاب تر از وزیری و رقعی است و خیلی مشابه به سایز یادداشت های بزرگی هست که اروپایی ها ازش استفاده میکنند.

پیشنهاد ویژه کلنکو استفاده از این قطع برای تولید سررسید اختصاصی می‌باشد.

سررسید اروپایی 99
سررسید اروپایی سالنامه اروپایی

خشتی :

قطع خشتی یا مربعی هر نوع سررسیدی است که به شکل مربع تولید شود.

سررسید خشتی

پیشنهاد ویژه

قطع خشتی دور ریز کاغذ بسیار زیادی دارد گروه کلنکو از کناره کاغذ برای شما دفتر یادداشت یا کاغذ یادداشت دار سرچسب رایگان تولبد میکند.

 پالتویی :

ابعاد پالتویی حدودا 10*17 سانتیمتر است. پارزان که کم جا میگیرد هم کم میشود در آن نوشت بیشتر برای سرتیتر کارهای روزانه به کار می آید.شاید بشود در صفحات آخر آن چاپ دفتر یادداشت انجام شود. که البته دفترچه تلفن موبایل راحت ترین راه برای دسترسی به شماره ها محصوب می شود ولی همه همیشه راحت ترین راه را انتخاب نمیکنند .

سررسید پالتویی
سررسید پالتویی

ارگانایزر:

لاکچری یا به عبارتی پمدیران که میتواند جای کارت، ماشین حساب، استند موبایل و تبلت ، ساعت و …. داخل جلد آن طراحی شده باشد و داخل آن عکس فصل ها ، شعرا، شهر ها و … در هر فصل قرار گیرد.

سررسید ارگانایزر
سررسید ارگانایزر

داخله

به برگ هایی که در داخل قرار میگیرد داخله می‌گویند .

داخله عموما بر اساس فرم محاسبه می‌شود مثلا داخله 21 فرمی به سررسیدی میگویند که پنج شنبه و جمعه با هم (در یک صفحه باشد) داخله 24 فرمی به سررسیدی گفته میشود که 5 شنبه و جمعه جدا باشد این سررسید ها را بدلیل مصرف بالای کاغذ به اندازه روز های سال نمیتوان ارزانی در نظر گرفت اگر تمایل به داشتن سررسیدی ارزان دارید ولی نمیخواهید از کیفیت جلد سررسیدتان بکاهید میتوانید از تقوم سال در یک نگاه یا از تقویم هفته در یک صفحه استفاده کنید . مثلا 10 تا 12 فرم (حدود 100) صفحه را به یادداشت اختصاص دهید.

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید .

تمامی حقوق مادی و معنوی این اثر متعلق به سایت کلنکو می باشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد .

افتابگیر تبلیغاتی بافت تابلو فرش تابلو فرش ارزان تابلو فرش تبلیغاتی ارزان تابلو فرش نفیس تقویم 99 تقویم اختصاصی 99 تولید سررسید جاسوئیچی تبلیغاتی خرید هدیه تبلیغاتی ساعت تبلیغاتی ساعت دیواری تبلیغاتی ست مدیریتی سررسد پالتویی سررسید سررسید 99 سررسید 1399 سررسید اختصاصی سررسید ارزان سررسید اروپایی سررسید ارگانایزر سررسید جیبی99 سررسید جیبی 99 سررسید لاکچری سررسید وزیری عیدی ارزان فروش تقویم 99 قران نفیس هدایای تبلیغاتی هدیه ارزان تبلیغاتی هدیه تبلیغاتی هدیه تبلیغاتی ارزان هدیه تبلیغاتی نفیس هدیه عید هدیه نفیس پرچم تبلیغاتی چاپ تابلوفرش تبلیغاتی چاپ تقویم 99 چاپ سررسید چاپ سررسید اختصاصی کتاب حافظ نفیس کتاب نفیس کتاب نفیس تبلیغاتی کتاب نفیس حافظ کتب نفیس

بالا

Call Now Button
X