ست مدیریتی
0

ست مدیریتی

ست مدیریتی محصولی کاربردی برای مدیران، مسئولان ارشد، کارمندان و حتی افرادی عادی است. ست مدیریتی دارای چند تکه سررسید و هدایای تبلیغاتی  مثل هدایای تبلیغاتی الکترونیک, فلش , خودکار, سررسید و دیگر محصولات مدیریتی است در یک پکیج است که برای مدیران پیشنهاد می شود.

تبلیغاتی از پرطرفدارترین هدایای تبلیغاتی است که دلیل آن چند کالایی بودن این محصول است. از مدل های گوناگونی برخوردار است که به تناسب ارزش مالی آن بعنوان هدیه تبلیغاتی عرضه می شود.

انواع ست مدیریتی :

ست مدیریتی99 می تواند از نوع چرم طبیعی، مصنوعی، فلزی و غیره باشد. این ست تبلیغاتی شامل ست مدیریتی دوتکه، سه تکه نیز می شود.

پرطرفدارترین کاربرد ست مدیریتی99 برای کسانی است که می‌خواهند با استفاده از این محصولات تبلیغات انجام دهند و برند خود را به شرکت ها و سازمان ها معرفی کنند.

ست مدیریتی99 قابل استفاده برای همکاران و مدیرانی است که با آن ها در ارتباط هستید و می توانید ست مدیریتی را بر روی میز کار و اتاق خود داشته باشید , همچنین ست مدیریتی موجب دسترسی سریع شما به ابزار و وسایل مورد مصرفتان می شود.

برای یک ست مدیریتی مدرن می توان از هدایای الکترونیک مانند فلش, اسپیکر, پاوربانک نیز استفاده کرد.

فلش مموری

فلش مموری نیز از دیگر وسایلی است بسیار پرکاربرد است و تقریبا همه ی مردم از آن استفاده می کنند.

امروزه تقریبا تمام اطلاعات ما به صورت الکترونیکی و روی حافظه ها نگهداری میشوند و حمل آن ها به سادگی و با استفاده از فلش مموری ها امکان پذیر است.

فلش مموری ها مزیت های دیگری نیز دارند؛ بدنه فلش مموری ها می تواند به صورت های مختلفی طراحی و تولید شود.

 یکی از جذاب ترین مدل های فلش مموری، خودکار فلش ها هستند. این محصولات خلاقانه از دو وسیله کاربردی تشکیل و به شکل کاملا نوین ساخته شده است.

شما می توانید فلش مموری با بدنه ای شبیه به لوگوی شرکت خود طراحی کنید.

مارادرشبکه های اجتماعی دنبال کنید .

گذاشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا

Call Now Button
X