جلد سررسید اختصاصی
0

جلد سررسید اختصاصی

جلد سررسید اختصاصی : سررسید یکی از پرکاربرد ترین هدایای تبلیغاتی برای سازمان ها و شرکت ها  به شمار می آید که مناسب برای ثبت و یادداشت رویداد ها و امور روزانه می باشد.

انواع سررسید :

سررسید وزیری :

از بخش های مختلفی تشکیل شده است و پرکاربرد ترین سالنامه برای چاپ سررسید و تولید سررسید می‌باشد که به خاطر سایز استانداردش به راحتی قابل حمل می باشد. سررسید وزیری روزشماریکی از پرطرفدارترین سررسید وزیری در بین مردم, سازمان ها و شرکت ها می باشد. در چاپ سررسید وزیری و تولید آن,جلد سالنامه و صحافی سررسید بر قیمت سررسید وزیری تاثیر گذار خواهد بود.

از انواع دیگر سالنامه ها, می توان به سررسید جیبی شامل سررسید جیبی کیف پول دار و سررسید جیبی یادداشت خودکاردار نیز اشاره کرد.

سررسید اروپایی :

از خوش دست ترین و شیک ترین سررسیدها می باشد و میتوان از آن به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی لوکس نام برد.

انواع سررسید اروپایی شامل سررسید مدیریتی,سررسید اروپایی ترمو,سررسید اروپایی چرمی می باشد.

سررسید رقعی :

,از محبوب ترین سررسید ها, از سررسید وزیری کوچکتر است و قطر این سررسید هم کوچکتر از سالنامه وزیری می باشد. قیمت سررسید رقعی نسبت به سالنامه وزیری ارزان تر است و سررسید رقعی همچنین بسیار خوش دست است.

سررسید پوست ماری :

نیز از دیگر سررسید های پرکاربرد است. بسیاری از مردم سررسید پوست ماری را به خاطر جلد زیبا و منحصر بفردش دوست دارند.

در تولید سررسید پوست ماری معمولا از کاغذ 70گرم استفاده می شود.

سررسید خشتی :

از قدیمی‌ترین نوع سالنامه ها، سررسید خشتی است که به صورت مربع می‌باشد. معمولا سایز متداول سررسید خشتی 19*19 یا 23*23می‌باشد. سر رسید خشتی نسبت به سایر سالنامه ها به دلیل سایز، گران است.

سررسید سلفونی نیز برای سازمان هایی مناسب است که می خواهند طرح مورد نظر خود را روی تمام صفحه ی جلد سررسید سلفونی خود چاپ کنند. مرسوم ترین قطع برای تولید سررسید سلفونی، قطع وزیری است.

سررسید عکس دار نیز برای بسیاری از افراد جذابیت دارد. بعضی مشتری ها عکس های گوناگون و زیبا را سررسید عکس دار دوست دارند. عکس های سررسید عکس دار می تواند مطابق با سلیقه و ایده ی مشتذی باشد.

کلنکو تولید کننده انواع سالنامه, با بهره گیری از بهترین ابزارِ تولید و طراحی و چاپ سررسید در مدل ها و انواع مختلف نظیر سررسید اروپایی,سررسید  رقعی, سررسید وزیری, سررسید پالتویی, سررسید اختصاصی و دیگر سررسید ها با جدیدترین متد روز دنیا تلاش خود را می کند تا تمامی انتظارات و نیاز های مشتریان و مردم عزیز ما را برطرف کند.

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید .

گذاشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا

Call Now Button
X