تابلو فرش تبلیغاتی
0
تابلو فرش تبلیغاتی

تابلو فرش، عموما به فرش هایی گفته می شود که جنبه 

تزئینی دارند و در زمره فرش های ریزبافت به شمار می روند.

تابلو فرش تبلیغاتی عموما به دو دسته بافت ماشینی و چاپی تقسیم می شوند.

شما در کلنکو میتوانید بافتی با ظرافت 1200 شانه با تراکم 3500 را با دستگاه بافت 10 یا 12 رنگ تجربه میکنید

سفارش اختصاصی فرش ماشینی

به علت محدودیت دستگاه های بافت ماشینی در رنگ شما میتوانید رنگ مد نظرتان را در نمونه تابلو های موجود در کلنکو بیابید و سپس تصمیم بگیرید که با ماشین 10 یا 12 رنگ کارتان را ببافید

این کار باعث میشود که نزدیک ترین رنگ نسبت به عکس شمابافته شود

تابلو فرش ماشینی ، عکس مورد نظر پس از طراحی توسط طراح و به کمک نرم افزار ، تبدیل به نقشه قابل بافت شده و توسط ماشین بافندگی بافته می شود.

تابلو فرش چاپی یا تابلو فرش پرینتی توسط دستگاه های مخصوص چاپ بر روی یک تابلوفرش سفید از قبل بافته شده چاپ می شود و طرح چاپی روی زمینه سفید آن چاپ می شود تا با این کار به نوع بافت ماشینی بیشتر شبیه شود.

تبدیل عکس به تابلو فرش از جذاب ترین هدایای تبلیغاتی است که می تواند برای مشتریان بسیار جذاب باشد.

ظرافت و زیبایی نهفته در تابلو فرش از دلایلی می باشد که باعث افزایش استقبال مردم برای سفارش و تبدیل عکس به تابلو فرش شده است.

سفارش بافت تابلو فرش عکس شخصی به عنوان یکی از لوکس ترین و لاکچری ترین لوازم منزل می‌باشد که برای تزئین خانه و حتی محل کار به کار می‌رود.

اصالت

تابلو فرش اصالتی شرقی داشته و به طور خاص متعلق به ایرانیان است. تابلو فرش تبلیغاتی از جهت طرح و نقش طیف وسیع تری نسبت به فرش ها دارند.علاوه بر این بعضی طرح ها براساس علاقه طرفداران تابلو فرش به محل زندگی وسبک زندگی بافندگان به وجود آمده است.

تابلو فرش تبلیغاتی به عنوان یک هدیه کاملا شخصی مورد استقبال بسیاری از مردم قرارگرفته است.

دستگاه بافت فرش چاپ ماشینی

کلنکو تولید کننده انواع هدایای تبلیغاتی و تابلو فرش تبلیغاتی به عنوانِ اثری با ماندگاری بالا و در اختیار داشتن بهترین تکنولوژی تولید در بافت فرش می تواند لوکس ترین تابلو فرش تبلیغاتی را طراحی وتولید نماید و همچنین محصولاتی با بافت و چاپ آرم، لوگو، بر روی تابلو فرش، چاپ طبیعت و تابلو های هنری نیز ارائه می کند.  

گذاشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا

Call Now Button
X