کتاب نفیس
0
کتب نفیس

کتاب تبلیغاتی نفیس یا کتاب نفیس تبلیغاتی از دسته لوکس ترین و زیباترین هدایایی می باشند که بسیار ارزشمند هستند و طراحی منحصر به فرد و خاص خود را دارند و بی شک جزو اولین انتخاب هر ایرانی برای هدیه دادن است. کتب نفیس کتبی هستند که از لحاظ محتوا,متعالی واز لحاظ فیزیکی زیبا و ماندگار باشند. این هدیه می تواند یاد آور شما و یا حتی برند شما باشد.

کتاب نفیس یک هدیه لاکچری

از بین هدایای تبلیغاتی لاکچری یکی از بهترین آنها هدیه دادن کتاب است این نوع هدیه علاوه ر آن که به ترویج  فرهنگ کتابخوانی کمک شایانی میکند به نوعی این مفهون را میرساند که شما به عنوان یک شخص فرهنگی به دوست یا همکار خود که او را هم فرد فرهیخته ای گاشته اید کتاب هدیه میدهید

از این رو هدیه دادن کتاب به مخاطبان بسیار توصیه می‌شود.

چرا کتاب هدیه دهیم؟

یکی از انواع هدایای تبلیغاتی لاکچری هدیه دادن کتاب نفیس است که تا سالیان سال شمارا در ذهن مشتری یا مخاطبتان قرار میدهد.

 کتب نفیس را می توان به عنوان هدایای تبلیغاتی  در جلسات خارجی و در ملاقات با افرادی که به فرهنگ و هنر ایران علاقه مند هستند استفاده نمود.

کتب نفیس جزئی از فرهنگ و سنت ما ایرانیان هستند که  می توانند هنر و فرهنگ ایران را در کشور های دیگر نشان دهند.

انواع کتب نفیس نظیر قران کریم,  شاهنامه, نهج- البلاغه,فردوسی,رباعیات خیام, غزلیات سعدی و اشعار شاعرانی چون حافظ و مولانا و مجموعه آثار هنرمندان و سایر بزرگان فرهنگ و ادب ایران می باشند.

برای جلد کردن کتاب های نفیس از انواع روکش هایی از جنس چرم, مخمل و کتان استفاده می شود ولی متخصصان معمولا برای کتب نفیس بیشتر از چرم استفاده می کنند.

با توجه به نوع چاپ و نوع جلد و جنس مرکب و بسیاری از نکات دیگر قیمت کتب نفیس متغیر می باشد.

کتاب نفیس

شخصی سازی کتب نفیس

شخصی سازی کتب نفیس فقط و فقط توسط گروه کلنکو صورت می‌پذیرد. به این صورت که شما میتوانید صفحه نخست هر نوع کتابی از بین بیش از 300 مدل کتب نفیسی که در این لینک موجود است کتاب را انتخاب کنید و صفحه نخست آن را به نام تجاری خود مزین کنید

به این معنی که صفحه نخست کتاب بعد از نام الله  صفحه تبلیغاتی برند شما یا از طرف شما به شخص خاصی که مد نظرتان است درج میشود.

همچنین می‌توانید نشان خود را روی عطف یا جلد پشت کتاب درج کنید.

با کلنکو همیشه بدرخشید.

جهت سفارش کتاب نفیس اینجا کلیک کنید

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید .

گذاشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا

Call Now Button
X