کتاب نفیس
0

کتاب نفیس

کتاب نفیس از زیباترین هدایایی می باشند که بسیار ارزشمند هستند و این کتب تبلیغاتی طراحی منحصر به فرد و خاص خود را دارند و بی شک گیفت تبلیغاتی جزو اولین هدیه نفیس هر ایرانی برای هدیه دادن است.

کتاب نفیس کتبی هستند که از لحاظ محتوا,متعالی واز لحاظ فیزیکی زیبا و ماندگار باشند. این گیفت تبلیغاتی  می تواند یاد آور شما و یا حتی برند شما باشد.

 کتب نفیس را می توان به عنوان هدایای تبلیغاتی  در جلسات خارجی و در ملاقات با افرادی که به فرهنگ و هنر ایران علاقه مند هستند استفاده نمود.

کتب تبلیغاتی

کتب تبلیغاتی حتی می توانند به عنوان هدیه لاکچری, هدیه نفیس, گیفت لاکچری و حتی هدیه کتاب هم بسیار مورد استفاده قرار بگیرند.

هدیه نفیس

هدیه نفیس جزئی از فرهنگ و سنت ما ایرانیان هستند که  می توانند هنر و فرهنگ ایران را در کشور های دیگر نشان دهند.

انواع کتب نفیس و گیفت تبلیغاتی و هدیه لاکچری نظیر قران کریم,  شاهنامه, نهج- البلاغه,فردوسی,رباعیات خیام, غزلیات سعدی و اشعار شاعرانی چون حافظ و مولانا و مجموعه آثار هنرمندان و سایر بزرگان فرهنگ و ادب ایران می باشند.

هدیه لاکچری برای مدیران شرکت ها و سازمان ها بسیار طرفدار دارد.

برای جلد کردن کتاب های نفیس از انواع روکش هایی از جنس چرم, مخمل و کتان استفاده می شود ولی متخصصان معمولا برای کتب نفیس بیشتر از چرم استفاده می کنند. با توجه به نوع چاپ و نوع جلد و جنس مرکب و بسیاری از نکات دیگر قیمت این کتب نفیس و گیفت لاکچری متغیر می باشد.

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید .

گذاشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا

Call Now Button
X