جاسوئیچی تبلیغاتی:

جاکارتی تبلیغاتی از پرکاربردترین هدایای تبلیغاتی محسوب می شوند.

جاسوئیچی تبلیغاتی:

با چاپ لوگوی خود بر روی جاسوئیچی تبلیغاتی می توانید یک وسیله ی ساده که دائما مورد استفاده هر شخصی قرار میگیرد را به یک جاسوئیچی تبلیغاتی تبدیل کنید. این محصول وسیله ای است که همیشه در دید است و از جاسوئیچی تبلیغاتی می توان حتی به عنوان هدیه ای زیبا استفاده کرد.

به علاوه می توانید جاسوئچی تبلیغاتی خود را با سایر لوازم مثل کیف ست کرده و ظاهری زیبا داشته باشید.

جاکارتی فلزی:

این محصول نیز از جمله ابزاری است که به طور مداوم در معرض دید قرار دارد پس جاکارتی تبلیغاتی می توان به عنوان یکی از هدایا یا ابزار تبلیغاتی استفاده کرد.

می توان با چاپ لوگوی خود بر روی جاکارتی فلزی تبلیغات خود را افزایش دهید.

جاسوئیچی ارزان:

 یکی از وسایل کاربردی و روزمره برای مردم می باشد. مشتری با جاسوئیچی ارزان به کارت های خود نظم می دهد و امکان گم شدن کارت ها کم می شود.

فواید جاسوئیچی ارزان این است که اگر می خواهید در مقدار زیاد آن را تهیه کنید, می توانید با قیمتی مناسب آنها را تهیه کنید.

جاسوئیچی چرم:

 به عنوان هدیه ای لاکچری می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.  اگر می خواهید برای افراد خاص تر یا مدیر شرکت خود هدایای تبلیغاتی تهیه کنید, جاسوئیچی چرم می تواند از بهترین انتخاب های شما باشد.

جاسوئیچی فلزی می تواند از هر نوع فلزی ساخته شود، فلزها با یک لایه پوشش داده می شوند. از انواع جاسوئیچی فلزی می توان به جاسوئیچی استیل، نیکل، سرب و قلع اشاره نمود.

خودکار تبلیغاتی:

خودکار تبلیغاتی هم از جمله مورد مصرف همگانی، قیمت مناسب و غیره جایگاه اول در مصرف هدیه های تبلیغاتی مورد استفاده است.

انواع خودکار تبلیغاتی شامل خودکار پلاستیکی، خودکار فلزی، ست خودکار و روان نویس، خودنویس، ست خودکار و اتود و غیره می شود.

نوع چاپ بر روی خودکار تبلیغاتی تامپو یا لیزر است.

کلنکو

از تمام این محصولات می توان به عنوان هدایای تبلیغاتی نیز استفاده کرد. کلنکوتولید‌کننده انواع هدایای تبلیغاتی, در کوتاهترین زمان و با بالاترین کیفیت این محصولات را طراحی, چاپ و تولید میکند.

امکان درج لگو و آرم مورد نظر شما هم بر روی این محصولات وجود دارد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

گذاشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا

Call Now Button
X