رستوران فست فود
0
فست فود

فست فود:

فست فود (Fast food) یا غذای سریع عنوانی است براي غذاهایی که به سرعت طبخ و آماده می شوند. انواع ساندویچ به ویژه همبرگر و حتی پیتزا از فست فودهایی هستند که بسیار در بین مردم رایج هستند.

فست فود بیش تر اشاره به غذاهایی می کند که در رستوران ها و فست فود فروشی ها تهیه می شوند و با مفهوم غذای خانگی ارتباط ندارد.

تنوع این غذاها بسیار بالا و شامل مواردی چون همبرگر، سوسیس و کالباس، هات داگ، سیب زمینی سرخ کرده، مرغ سوخاري، انواع پیتزا ها می شود.

 مک دونالد و کی اف سی از رستوران های مشهوری هستند که در سراسر دنیا غذای سریع ارائه می دهند و می توان از آنها به عنوان  باکیفیت ترین رستوران های فست فودی یاد کرد.

بسته بندی فست فود:

کیفیت غذا علاوه بر آشپز و تجهیزات فستفود,شامل بسته بندی و مقوا و ظرف آن هم می شود.

بسته ‌بندی این غذاها یکی از مهترین بخش هایی است که ما باین به آنها توجه کنیم. نوع مقوای مصرفی باید بهداشتی بوده و از مواد بازیافتی اصلا استفاده نشود.

از مقواهای قابل استفاده برای بسته بندی مواد غذایی می‌توان به مقوای دوپلکس، ورق فلوت، ایندر برد نیز اشاره کرد.

استفاده از مقوای غیر بهداشتی می‌تواند یک خطر جدی برای سلامتی مصرف‌کنندگان باشد.

این مواد مصرفی برای بسته بندی باید حتما نشان بهداشت و شماره پروانه تولید داشته باشند.

چاپ:

چاپ این جعبه‌های بسته بندی بسیار مهم است و باید از رنگ‌هایی استفاده کرد که پایه گیاهی دارند.

تبلیغات در صنعت فست فود:

از دیگر نکات مدنظر در این زمینه بخش تبلیغات یا رسانه ی عمومی می باشد که با هدف سرویس دهی ،محصول و البته تبلیغ هوشمندانه و خلاقانه, سهم مهمی  در تاثیر گذاری بر پذیرش مشتری به سمت فست فود را دارد.

این صنعت در یک روند رو به رشد است. تقاضا محصول یا غذای فوری در حال حاضر در حال رشد است چون راحت است که باشیوه زندگی امروزه ی مردم سازگار بوده و هم خوانی دارد .

با تبلیغات جذاب و خردمندانه, مردم تمایل پیدا می کنند تا بطور ویژه در رستوران های فست فود غذا بخورند.

شرکت کلنکو

کلنکو, شرکت چاپ و تبلیغات که به طور تخصصی در زمینه ی تولید و چاپ برای رستوران ها و فست فود فعالیت می کند, قادر به چاپ و طراحی پک های بیرون بر, شاپینگ بگ ها, جعبه های همبرگر و پیتزا و خیلی موارد دیگر است.

برای مشاهده نمونه محصولات کلنکو به پیج اینستاگرام ما مراجعه کنید.

گذاشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا

Call Now Button
X